Виступ великого або маленького колективу - це завжди свято. Але щоб від нього у глядачів залишилися тільки позитивні емоції і незабутні враження, важливо заздалегідь продумати не тільки рухи, ритм, музику, а й відповідні за стилем костюми для колективів. Як правильно вибрати, щоб зробити кожен виступ яскравим і незабутнім пропонуємо розібратися просто зараз.

Костюми для колективів: як вибрати і купити

Замовити зручний і яскравий костюм на замовлення для найкращого виступу

Створити особливий настрій, викликати яскраві емоції, досягти поставленого надзавдання кожному керівнику допоможе правильно підібраний костюм для танців. При виборі такого одягу необхідно враховувати навіть деталі:

 • стиль танцю;
 • відповідний колір і принти;
 • розміри учасників;
 • фасон.

Одним із важливих пунктів під час вибору такого особливого одягу, як танцювальний костюм, буде стиль танцю, який має повністю відповідати характеру, ритму, настрою танцю.

Матеріали виготовлення костюма

Не тільки відповідність стилю, а й якість матеріалів відіграє важливу роль. Саме тому підбираючи для всіх учасників колективу одяг, керівник обов'язково враховує, з яких тканин виготовлений костюм. Ідеальне рішення - натуральні матеріали. Саме з них часто виготовляють домашній одяг.  У таких костюмах не лише комфортно виступати. Вони мають дорожчий вигляд і служать довгий час.

Водночас при виборі матеріалів також необхідно орієнтуватися на відповідність танцювальному напрямку. Наприклад, для народних танців краще підбирати одяг з елементами атласу, а також бавовни.

Крім того, необхідно враховувати сезонність. На холодну пору року ідеальним рішенням стане одяг з легких приємних до тіла натуральнихматеріалів. У ньому учасникам буде комфортно навіть під час інтенсивних рухів. А вже для прохолодного сезону ідеальне рішення - речі зі щільних тканин,в яких не буде холодно виступати на будь-якій сцені в будь-яку пору року.

Легкі та м'які тканини для одягу танцювального колективу

Найчастіше виробники пропонують купити для танцювальних колективів одяг з м'яких, приємних на дотик матеріалів. Такий одяг буде зручним для кожного учасника, а отже виступи будуть максимально комфортними і, звісно, професійними.

У топі найпопулярніших матеріалів бавовна та фатіс. Виготовлений з таких матеріалів одяг дає змогу тілу "дихати", забезпечуючи комфорт навіть у найспекотніші дні.

Пошити костюм на замовлення: переваги та недоліки

Пошиття шикарних якісних костюмів для танців на замовлення

Коли потрібен якісний одяг для колективу, перед керівником постає дилема, що ж краще зробити: пошити костюм на замовлення чи купити відповідну річ. Перший варіант має чимало переваг:

 •  індивідуальний підхід;
 • відповідність розмірам і стилю;
 • економія бюджету;
 • можливість вибрати матеріали.

Але навіть за наявності такої кількості плюсів у пошиття на замовлення є і свої недоліки. Головний з них - це, звичайно, додатковий час, який знадобиться для пошиття такого спеціального одягу. На відміну від цього варіанту в магазині можна відразу ж купити вподобаний одяг.

Костюм для танців: як врахувати особливості стилю

Танцювальний костюм на замовлення

Такі шикарні вбрання можуть бути як у інших або пошиті за індивідуальним замовленням. Останній варіант допоможе відзначитися і створити неповторний образ кожній команді танцюристів. Правильно обрані колірні рішення допоможуть створити потрібний образ кожному колективу.

Вибираючи гарне вбрання для бальних танців, важливо враховувати настрій танцю, костюм партнера. В ідеалі це має бути красиве поєднання кольорів, принтів. Гарний бальний костюм прикрасить кожен виступ і подарує глядачам естетичне задоволення.

Модні кольори бальних костюмів

Колір відіграє важливу роль і у виборі одягу для танців. У топі популярних кольорів для костюмів класичні білий, чорний і бежевий. Такі кольори відмінно поєднуються з будь-якого кольору і моделі взуттям. Також ефектний вигляд мають костюми червоного, жовтого, синього кольору. У них неможливо не подобатися.

Підбираючи кольорові рішення бального костюма, важливо враховувати навіть деталі. Строгий класичний або яскравий червоний кольори однаково зроблять образ кожного учасника колективу яскравим і незабутнім.

Якщо складно визначитися з кольором, можна купити не один, а відразу кілька моделей одягу в різних колірних рішеннях.

Танцювальний костюм: як зробити його зручним і красивим

Яскраві і зручні костюми на замовлення для разних видів танців

Кожен керівник розуміє, що костюм для танців дівчинці обов'язково має бути максимально зручним. В іншому разі рухи будуть скутими танець не вийде настільки яскравим і красивим яким має бути. А причина буде не в поганій підготовці танцівниці, а в неправильно підібраному одязі.

Щоб такий одяг був комфортним, важливо під час вибору в магазині або під час пошиття врахувати розміри учасника колективу. Також якщо є така можливість, краще приміряти одяг, щоб знати напевно - це найкращий варіант для танцівника.

Купуючи одяг для танцювального колективу, важливо пам'ятати про його зручність. Він має бути максимально комфортним, оскільки від цього теж може залежати професіоналізм і краса виступу.

Костюм для танців: як врахувати особливості стилю

Кожному танцю відповідає свій костюм. Приміром, для бальних підійдуть красиві довгі сукні та чоловічі елегантні костюми, а вже для спортивних танців найкращим варіантом стане коротка яскрава сукня з вирізами. У ній можна без проблем швидко рухатися. А для партнера танцівниці спортивних танців підійде стильний брючний костюм відповідного кольору.

Крім того, під час вибору одягу для танцювального колективу важливо обирати найбільш підходящі за кольором моделі. Для кожного стилю свої найбільш підходящі колірні рішення. Якщо складно визначитися, можна віддати перевагу відразу декільком відповідним варіантам.

Костюм для танців дівчинці: як вибрати відповідний варіант

Пошиття під замовлення дитячих костюмів для танців на будь-який стиль і смак

Сучасні костюми для дівчаток повинні бути точно такими ж яскравими і красивими як і костюми для дорослих. І обов'язкова умова - повна відповідність танцювальному напрямку. Обираючи костюми для дівчаток, керівники колективу звертають увагу навіть на такі деталі:

 • відповідність танцювальному напрямку;
 • зручність при носінні;
 • якість матеріалів.

Купити костюми для колективів можна як у спеціальних магазинах, так і онлайн в інтернет-магазині. Останній варіант допоможе заощадити час і гроші. Крім того, як правило, в інтернет-магазинах досить великий вибір, а отже, буде можливість знайти саме те, що потрібно.

Правильно підібраний одяг для танцювального колективу допоможе зробити виступ яскравим, професійним і неодмінно запам'ятається кожному глядачеві.

Цікаво, який одяг танцювального колективу вам запам'ятався найбільше? Поділіться, будь ласка, в коментарях.