Контемпом називають вид сучасної хореографії. У ньому є класика, балет, імпровізація та перформанс. Крім того, в таких танцях є елементи, що виконуються на підлозі. Одна з відмінностей цього танцю в його різноманітті. Він може бути одночасно мужнім, жіночним, ніжним, а також дитячим, дорослим, пристрасним і героїчним. Багато хто любить цей напрямок тільки тому що він допомагає розповісти про душевний стан. Невипадково кажуть, що це танці для душі. Щоб дійсно передати правильний настрій, важливо танцюристам правильно підібрати костюми для контемпу. В ідеалі в такому одязі так само як і в домашньому має бути комфортно та легко. Зручність - одна з важливих умов при виборі танцювального костюма.

Костюми для контемпорарі

Костюми для контемпу: свобода руху та виразність

Щоб під час танцю всі учасники почувалися максимально комфортно, як і в улюбленій домашній обновці, важливо заздалегідь продумати, яким буде одяг для контемпу. При виборі таких особливих речей необхідно звернути увагу на:

 1. Максимальний комфорт. Такий одяг не повинен сковувати рухи. В іншому разі не вийде досягти поставленого завдання - зробити виступ яскравим і незабутнім. До того ж костюми для танцювальних колективів мають бути еластичними й обов'язково відповідними за розміром.
 2. Практичність. Це важлива умова, оскільки такі речі необхідно прати після кожного виступу. Тому вони мають бути виготовлені з якісних міцних матеріалів, які швидко не порвуться і не зіпсуються.
 3. Гарний зовнішній вигляд. Одна з важливих умов. Такий одяг обов'язково має бути привабливим не тільки для глядача, а й для самого танцюриста. Подобатись собі й оточуючим - дуже важливий і мотивувальний факт.

Красиво, яскраво, вільно і гармонійно - все це про сучасний одяг для контемпу.

Сукня для контемпу: легкість і жіночність

Плаття для танцю контепм

У кожного з нас саме слово “сукня” асоціюється з жіночністю, красою, привабливістю. Тому й танцювальна сукня для контемпу неодмінно має бути такою ж особливою. Кожна танцівниця популярного напряму неодмінно повинна себе відчувати привабливою і жіночною.

Одяг для популярного виду сучасної хореографії неодмінно виготовлений з якісних натуральних матеріалів. Тканини, що пропускають повітря, подарують відчуття легкості та невимушеності.

Якого кольору сукню для контемпу вибрати

Важливе питання, оскільки від цього залежить настрій виступу, можливість передати правильні емоції глядачеві. Обираючи костюм певного кольору, можна зробити виступ яскравим, а можна, навпаки, зіпсувати і так і не досягти поставленого хореографом завдання. Серед найпопулярніших кольорів:

 • чорний;
 • синій;
 • пудра;
 • блакитний;
 • червоний.

При виборі кольору сукні, важливо заздалегідь визначитися з метою. Це може бути завдання викликати пристрасні емоції. Тоді правильним рішенням стане насичений червоний колір. Але якщо характер танцю - ніжність, чистота, невинність, ідеальний вибір - біла сукня.

Легка сукня кольору пудра

Колір відіграє важливу роль у створенні енергетики виступу. Що воно яскравіше і красивіше, то кращим буде настрій танцю і, звісно, глядачів. Красива пудрова сукня з легких тканин неодмінно прикрасить саму танцівницю і зробить виступ особливим. Таку сукню часто обирають щоб підкреслити ніжність, привабливість, простоту, чарівність.

Сукня кольору пудра - найкращий вибір для ніжного танцю з душею, коли важливо передати особливий спектр емоцій.

Модерн костюм для контемпу: як вибрати відповідний варіант

Зручні та красиві костюми для контемпу з якісного матеріалу

Коли потрібен модерн костюм для контемпу, важливо враховувати не тільки колір, розмір, а й матеріали виготовлення. У топі найкращих тканин для цього виду хореографії:

 1. Бавовна. Ідеальний варіант для інтенсивних навантажень. Зараз часто використовують бавовну з додаванням еластану.
 2. Фуллайкра. Цей трикотаж євроякості належить до одних з найбільш популярних для танцювальних колективів. Матеріал вирізняється високою еластичністю.
 3. Біфлекс. Часто використовується для спортивних і танцювальних занять. Цей трикотаж використовують із поліамідного волокна. Одна з переваг - висока еластичність і міцність. Завдяки обляганню, є можливість підкреслити красу фігури танцівниці. Матеріал відмінно тягнеться на всі боки. Біфлекс відрізняється невибагливістю і міцністю.
 4. Масло. Популярний синтетичний трикотаж, з якого шиють костюми для контемпу. Особливість - гладкість і блискуча фактура.

Щоб не помилитися у виборі сучасного одягу для контемпу, важливо враховувати навіть деталі і, звісно, енергетику танцю.

Одяг для контемпу: як підкреслити індивідуальність танцівниці

Красивий і зручний одяг для комтемпу підкреслить індивідуальність танцюриста і подарує естетичну насолоду глядачам

Щоб танець глядачам подарував максимум позитивних емоцій, важливо заздалегідь продумати не тільки музичне оформлення, рухи, ритм, а й купити костюм для контемпу. В ідеалі він неодмінно має вигідно підкреслити красу та індивідуальність танцівниці.

Обираючи найкращий одяг для популярного напряму в хореографії, необхідно враховувати:

 1. Особливості фігури. Одяг має ідеально показувати красу, приховуючи недосконалості. Тобто танцювальний костюм не повинен бути маленького або, навпаки, великого розміру.
 2. Кольорові рішення і принти. Важливо підібрати максимально відповідний танцівниці колір. Це можуть бути як яскраві, так і спокійні, ніжні кольори. Чорний колір стане ідеальним у тому разі, якщо потрібно вибрати одяг для танцівниці з неідеальними параметрами.

Підкреслити красу за допомогою одягу для контемпу дуже просто. Досить враховувати особливості фігури і загальний настрій танцю.

Гарний одяг для контемпу з бавовни

Такий особливий одяг стане найкращим варіантом на спекотну пору року. Легкі тканини подарують танцівницям максимум комфорту та відчуття легкості. У сукні з бавовни завжди комфортно. Навіть якщо потрібно виконувати інтенсивні рухи, не виникнуть неприємні відчуття.

Крім того, сукні з улюбленої багатьма повітряної тканини завжди мають приголомшливий вигляд. Жодна дівчина в такому одязі не залишиться без уваги.

Сукні з ніжної бавовни, що розлітаються, - мрія кожної сучасної танцівниці. А тим більше, якщо йдеться про такий особливий напрямок як контемп.

Купити костюм для контемпу: де і як знайти підходящий варіант

Гарний костюм для контемпу купити можна в спеціалізованому магазині або навіть онлайн не виходячи з дому. Великий вибір танцювальних костюмів можна знайти в інтернет-магазинах жіночого одягу. Завдяки широкому асортименту, підібрати найбільш підходящі речі дуже просто.

Зробити замовлення на сайтах дуже легко для кожного. Оперативна доставка - ще одна з переваг покупки в інтернеті.

Цікаво, а ви любите шопінг в інтернет-магазинах? Розкажіть про свій досвід у коментарях.