Повернення і обмін дитячого одягу Sofia Shelest

Повернення та обмін можна поділити на дві групи:


Перший варіант. Коли мала місце будь-яка помилка з нашого боку.

Ми глибоко переконані, що ваше замовлення повинен бути ідеальним кожен раз. Ми щосили намагаємося мінімізувати кількість помилок, постійно поліпшуємо операційні і технологічні процеси, але, на жаль, не застраховані від помилок, викликаних людським фактором.

У разі, якщо ми помилилися - привезли вам неякісний товар або товар з браком, не положили що-небудь в замовлення або помилилися якимось іншим чином - ми за свій рахунок виправимо нашу помилку (обміняємо товар або повернемо гроші) в найкоротші терміни. Повідомити про помилку можна написавши на пошту або зателефонувавши в контакт-центр.

Від наших клієнтів ми просимо тільки одного: якщо ми допустили помилку з вашим замовленням, будь ласка, повідомте нам про це.

Нам дуже важливо знати про всі помилки, які ми допускаємо, для того щоб максимально швидко виправляти їх і робити все можливе для того, щоб не допускати їх у майбутньому.

Другий варіант. Коли помилки з нашого боку не було, а вам просто не підходить доставлений товар.

Якщо товар не був у використанні і не втратив товарний вигляд (збереглася оригінальна упаковка, немає слідів використання), ви просто дзвоніть нам, ми забираємо невідповідний товар і повертаємо вам гроші.

У разі, якщо ж товар був у використанні, кожен випадок розглядається індивідуально. У таких випадках ми не можемо пообіцяти, що обов'язково зробимо повернення, але обов'язково постараємося знайти рішення, яке влаштує всіх.

Термін повернення і обміну згідно чинного законодавства 14 днів з моменту отримання замовлення клієнтом.