Для сучасної людини важливим є не лише зовнішній вигляд, а й рівень інтелекту. Навчитися правильно створити свій власний стиль, допоможе інтернет-магазин Sofia Shelest, в якому пропонується сучасний та якісний одяг для підлітків. Висловлювати свою позицію і відкрити світу надзвичайний інтелект допоможе читання книг для підлітків.

Коли читаєте, ви тренуєте свої навички розуміння та аналітичні здібності, що також буде корисним у підборі стильного одягу. Цей процес розпалює уяву і стимулює центри пам'яті вашого розуму. Це допомагає запам'ятовувати інформацію, а також стабілізувати емоції.

Читання має багато переваг, але навіть дорослі не використовують його достатньою мірою. Книги для підлітка допомагають розширити ваші виміри симпатій і антипатій. Тож із кожною прочитаною сторінкою у вас буде шанс відкрити нову частину себе.

Отже, книжки для підлітків, які варто прочитати:

 

Наприкінці вони обидва помруть - Адам Сільвера

Обкладинка книжки для підлітка - Наприкінці вони обидва помруть
Адам Сільвера пише справді цікаві книжки, для підлітка і дорослого. Автор цієї книжки нагадує нам, що не буває життя без смерті та любові без втрат, у цій руйнівній, але надихаючій історії про двох людей, чиї життя змінюються протягом одного незабутнього дня.

"Вони обидва помруть наприкінці" - це історія Матео та Руфуса, двох дуже різних хлопців, які живуть у Нью-Йорку, а потім, одного дня на світанку, їм дзвонить компанія Death-Cast, що попереджає людей у день їхньої смерті. Вони не кажуть вам точно, коли і чому ви помрете. Вони просто повідомляють вам, що це станеться в найближчі 24 години, і що ви маєте попрощатися і привести свої справи до ладу.

Коли Матео, дуже сором'язливий і стриманий хлопець, отримує дзвінок, він панікує і вирішує, що збирається максимально використати свій останній день, але не може змусити себе вийти зі своєї квартири. Саме тоді він вирішує, що було б непогано завантажити додаток "Останній друг", який пов'язує декерів (людей, які отримали дзвінок) і дає їм змогу зустрітися в день їхнього закінчення. І ось як він знайомиться з Руфусом, сиротою, який тікає від поліції за те, що побив до чортиків якогось чувака, і проводить із ним свій останній день.

"Ви можете народитися в сім'ї, але ви прагнете до дружби. Деяких не зовсім друзів, яких ви виявите, слід залишити позаду. Інші варті будь-якого ризику".

 

Чарівний паризький чайний магазин Ванесси Ю - Розель Лім

Обкладинка книжки для підлітка - Чарівний паризький чайний магазин Ванесси Ю - Розель Лім
Гідна книжка для підлітків: "Чарівна паризька чайна крамниця Ванесси Ю" від визнаної критиками авторки, яка пише справді цікаві книжки - Наталі Тан. Роман присвячений дослідженню всіх чарівних можливостей життя в найнезвичайнішому місті з усіх: Парижі.

Ванесса Ю ніколи не хотіла бачити щастя чи нещастя людей у чайному листі.

Відтоді, як вона себе пам'ятає, Ванесса могла бачити стани людей на дні їхніх чашок. Щоб не випалити їхні стани, вона звертається до кави, але якимось чином стани вислизають і знаходять спосіб ускладнити її життя та оточення. На додачу до цього тяжкого становища, її романтичне життя настільки не існує, що її батьки заручаються послугами експерта зі сватання з Шанхая.

Після побачення Ванесса вперше бачить смерть. Вона вирішує, що не зможе по-справжньому жити, поки не знайде спосіб позбутися своїх надприродних здібностей. Коли з'являється її ексцентрична тітка Евелін із привабливою пропозицією відвезти її, Ванесса прощається з Каліфорнією, знайомлячись із Парижем. Там Ванесса дізнається більше про себе і про коріння своїх дарів та усвідомлює одну річ, яка є правдою: знання своєї долі - це не прокляття, але нездатність змінити її.

 

"Витончене мистецтво забивати на Все" від М.Менсон

Обкладинка книжки для підлітка - Витончене мистецтво забивати на все

До рейтингу: найкращі книжки для підлітків, входить "Витончене мистецтво забивати на Все". Авторка М.Менсон створює справді цікаві книжки для підлітків, які можуть захопити, підтримати та багато чому навчити.

"Витончене мистецтво забивати на Все" від М.Менсон відправляє нас у мандрівку історичними та літературними прикладами, знаходячи мету в цьому крихітному проміжку часу, яким є наше життя, торуючи шлях довкола екзистенціалізму, відсіваючи беззмістовні інциденти, орієнтири та зустрічаючи неминучий останній етап, що називається смертю. Ці приклади також перетинаються значущими прикладами з власного життя автора.

Автор формулює цінність самооцінки, використовуючи популярні приклади учасників гуртів з Metallica, Megadeth і The Beatles. Він прямолінійний, непримиренний і іноді балакучий. Оповідь схожа на розуміння різних розумових процесів у розумі автора, що робить її легкою і приємною для сприйняття.

 

Думай і дій, як кішка" - Стефан Гарньє

Обкладинка книжки для підлітка - Думай та дій як кіт

До найкращих книг для підлітків ми не могли не внести "Думай і дій, як кішка" від Стефана Гарньє.

Чи переживають кішки про вихід на пенсію? Ні. Чи роблять кішки те, чого вони не хочуть? Точно ні. Кішки носяться в будь-який час дня, коли вони захочуть, облизують лапи і дивляться у вікно.

Спокійні, вільні, харизматичні, мудрі, елегантні, впевнені в собі - наші улюблені котячі улюбленці володіють тими якостями, до яких ми, люди, прагнемо все життя. Не дивно, що всі хочуть бути більше схожими на кішку.

Поспостерігавши за своїм котом Зіггі протягом багатьох років, французький автор бестселерів Стефан Гарньє вирішив, що він був би набагато щасливішим, якби міг просто жити як Зіггі. Більш ретельне вивчення тільки підтвердило його підозру, що кішки володіють особливим інтелектом, і він вирішив поділитися вродженою мудрістю Зіггі зі світом.

Чи то на роботі, чи то вдома, чи то в суспільному житті, ваша кішка може навчити вас справлятися зі стресом, розвивати незалежність і жити на ваших умовах. Купити книжку для підлітків "Думай і дій, як кішка", що приправлена гумористичними, але надихаючими порадами про те, як прожити один день із котячого життя, котячими секретами від Зіґґі, можна практично в будь-якій книжковій крамниці.

 

Серія книг Коти-Вояки - Гантер Ерін

Обкладинка книжки для підлітка - Коти вояки

Якщо вас ще цікавлять книги, які варто прочитати підлітку, рекомендуємо вам поглянути щонайменше на один том Гантер Ерін із серії Коти-Воїни. Це справді найкращі книжки для підлітка в яких вам відкриються епічні пригоди.

Протягом століть чотири клани котів-воїнів ділили ліс за законами, закладеними їхніми предками. Однак один із них відкинув вічний порядок, становлячи загрозу для інших.

Безжальні коти з племені Тіней оточують дім хоробрих, хоча й менш численних, котів із Грозового племені. Їхня ватажок Синя Зірка та її горді воїни Левове Серце і Кіготь не здадуться без бою, вирішивши за всяку ціну захистити рідних і дітей.

Коли ситуація здається безвихідною, у лісі з'являється звичайна домашня кішка, про яку йшлося у пророцтві і яка змінить долю цих земель.

Долучайтеся до легіону прихильників, які зробили "Коти-Воїни" Ерін Гантер міжнародним феноменом і світовим бестселером.

 

НЕ НОЙ, НІ СИ, НЕ ТУПИ, НІ ЗЯ, ЛЮБИ - Джен Сінсеро, Камаль Равікант

Обкладинка книжки для підлітка - НЕ НОЙ, НІ СИ, НЕ ТУПИ, НІ ЗЯ, ЛЮБИ
Якщо вам необхідно купити книжку для підлітка, яка навчить досягати цілей, рухатися вперед і бути впевненим у своїх силах, пропонуємо придбати серію від авторів Джен Сінсеро, Камаль Равікант - НЕ НОЙ, НІ СИ, НЕ ТУПИ, НІ ЗЯ, ЛЮБИ.

Також ці книжки, що прочитати підліткам рекомендуються насамперед, говорять, про необхідність любити себе і слідувати своєму серцю. Ваші звички не завжди є на заваді, якщо у вас прихований талант чи майстерність.

 

Украдені - Валентина Попелюшка

Обкладинка книжки для підлітка - Украдені Валентина Попелюшка
Якщо вам до вподоби саме українські популярні книжки для підлітків пропонуємо прочитати пригоду, що руйнує стереотипи та шаблони - "Украдені" від Валентини Попелюшки. Ця українська книжка - щеплення від легковажності заради особистої безпеки дітей.

П'ятеро підлітків різного соціального статусу потрапляють у справжню халепу - полон у викрадачів. Для порятунку, підліткам потрібно забути про соціальну нерівність між ними і об'єднатися. Книга оповідає про реалії життя. Про те, що цей світ одночасно буває прекрасним і жорстоким. Небезпека об'єднує дітей, що дозволяє їм знайти правильне рішення.

 

Cходи, що кричать - Джонатан Страуд

Обкладинка книжки для підлітка - Сходи що кричать Джонатан Страуд
Романи для підлітків також дають змогу зануритися у фантастичний світ і розвинути фантазію. "Кричущі Сходи" Джонатана Страуда - це роман, який захопить багатьох підлітків, запрошуючи їх у божевільний, але водночас кумедний і лякаючий світ. Уся книга написана простою, але водночас не надто спрощеною мовою. Дія рухається швидко, що означає необхідність читати кожну сторінку якомога швидше, щоб перейти до наступної.

Лондон у серйозній біді - ось уже 50 років привиди блукають містом, сіючи жах і паралізуючи всіх жителів. Детективи - єдина надія міста, але насправді впоратися з цією ситуацією може тільки молодь, адже вони бачать набагато більше, ніж дорослі.

У розпал дії ми зустрічаємо Люсі Карлайл, вона об'єднує зусилля з однією з агенцій, але не з тією, на яку очікувала, - вона опиняється у напівзруйнованому невеличкому штабі, яким керують детектив Ентоні Локвуд та його вірний кореш Джордж Каббіс. Разом вони швидко опиняються у вихорі дій, які, на жаль, закінчуються жахливо, а це значить, що єдиний варіант - розкрити справу про найзловісніше місце - маєток Комб Кері Хол. Чи зможуть вони впоратися з цим?

 

ПІСЛЯ ВОГНЮ - Оллі Вінгет

Обкладинка книжки для підлітка - Після Вогню - Оллі Вігнет
Вітчизняні книги фентезі для підлітків також можуть приємно дивувати. Однією з таких книжок є "ПІСЛЯ ВОГНЮ" - Оллі Вінгет. Книжка здатна навчити, як долати тяготи і негаразди, бути стійкою людиною, при цьому вірити в добро. Адже світ давно сповнений зла, ненависті та жаги помсти.

У книзі відображено цікавий і незвичайний світ, який спотворив вогонь. Люди змушені виживати між скелями та пустелями. Аліса і Томас вирушають на пошуки останнього крилатого дерева, здатного подарувати людям нове життя і надію. Але людям належить ще довести, що вони гідні порятунку і Божественної сили. На шляху до створення нового світу героям відкриється правда за що колись світ був знищений вогнем.

Оллі Вінгет створює справді популярні книжки для підлітків, у яких можна поринути в чарівну історію з унікальним світом і персонажами.

 

Стирачі доль - Тері Террі

Обкладинка книжки для підлітка - Стирачі долі - Тері Террі
Якщо ви поціновувач захопливих фіналів або хочете порекомендувати другові, що почитати підлітку, вам варто прочитати психологічний трилер "Стирачі доль" - Тері Террі, дія якого розгортається в лякаюче правдоподібному майбутньому, де уряд і його вороги змагаються за контроль над умами молоді.

Кайлі загрожують, як урядові лорди, які стерли їй пам'ять, так і терористи, які намагалися її використати. Тож тепер вона в бігах. Володіючи новою особистістю і відчайдушно намагаючись заповнити прогалини у своєму житті до Слейтінга, Кайла прямує до віддаленого гірського містечка, щоб спробувати возз'єднатися з біологічною матір'ю, у якої її викрали в дитинстві. Там вона сподівається, що всі шматочки її життя зберуться воєдино, і вона, нарешті, зможе взяти на себе відповідальність за своє майбутнє. Але навіть в ідилічній пустелі та в самому серці своєї рідної родини Кайла розуміє, що від деспотичних лордів нікуди не дітися. Хтось із її близьких може бути одним із них, і, що ще більше лякає, її біологічна мати зберігає власні секрети.

У цьому приголомшливому фіналі Кайла нарешті дізнається, хто вона насправді. І шлях до цього відкриття та до рішення, ким вона хоче стати, сповнений небезпечних поворотів, які не залишать читачів байдужими.

 

Ще більше цікавого про сучасний стиль і можливості шукайте в нашому блозі, який створений для тих, хто слідує сучасним тенденціям, не боїться висловлюватися і бути в тренді.