Більшість маленьких дівчаток хочуть танцювати. Одні для того, щоб стати відомими, інші, щоб бути в центрі уваги. Є й ті, хто просто не хоче відставати від своїх однолітків.

Танці - це завжди добре, а кожен напрямок по-своєму чудовий. Проблеми виникають лише тоді, коли батькам потрібно знайти відповідний одяг для виступу доньки. Але одні вбрання не підходять за розміром, інші не відповідають стилю танців, а третє не подобаються дитині.

Сьогодні ми поговоримо:

 • про користь танців у житті дівчинки;
 • докладно розповімо про кожен із напрямів, що допоможе швидше визначитися і знайти саме те, що припаде дитині до душі;
 • допоможемо з вибором та пошиттям ідеального одягу для танців;
 • та інші танцювальні тонкощі чекають на вас.

Користь танців у житті дівчаток

Танці - це не лише красиво та естетично, але також корисно як для маленьких дівчаток, так і для дорослих підлітків. Існує цілий список переваг танців, який переконає вас та вашу дитину спробувати цей вид спорту, а можливо навіть полюбити його всім серцем:

 • покращення здоров'я
 • хороша фізична підготовка
 • артистичність
 • гнучкість
 • вміння тримати поставу
 • покращення координації рухів
 • пластичність
 • граціозність
 • впевненість в собі
 • відчуття ритму
 • покращення роботи вестибулярного апарату
 • розвиток смаку та почуття стилю
 • позитивний вплив на серцево-судинну систему
 • гарний одяг для підлітків на виступах

Танці - це можливість подолати комплекси, які часто мучать підлітків, покращити фігуру, навіть якщо вона була досить гарною і до того. А також можливість кудись подіти енергію, якої в надлишку у дітей, але зробити це з користю та вкладенням у майбутнє.

Для когось це може стати корисним хобі або першим кроком до занять спортом, а для інших – початком майбутньої кар'єри чи зіркового життя. Все можливе, головне вірити.

Hip Hop

Динамічний та стильний вигляд вуличних танців, який існуватиме вічно. У ньому переважає імпровізація та вільний стиль. Напрями хіп-хопу варіюються від плавних та спокійних до відверто агресивних.

Під час занять викладачі зазвичай дають базові рухи для відпрацювання, які потребують індивідуального доповнення та незвичайної імпровізації.

Це той вид танців, який допомагає розвивати свою унікальність, адже кожен із танцюристів може внести щось своє до хореографії та продемонструвати це на “джемах” або на “баттлах”. Стилі одягу для підлітків тут також дають фантазії розгулятися, що дуже спокушає молоде покоління.

Де знайти одяг для танців?

Дизайнери Sofia Shelest зможуть розробити одяг для танців: колекцію для танцювального колективу або індивідуально для вашої дитини. Допомогти із дизайном підліткового одягу, фурнітурою, підбором тканини. Або ж зробити експериментальний зразок, а потім відшивши всієї партії за вашим бажанням.

Hip Hop Choreo

Один з найбільш видовищних видів танцю, який вимагає вираження граціозності та дотримання точності рухів. Танцюрист сам створює танець під певну композицію, поєднуючи різні види напрямків. Коли група таких танцюристів з'єднується, то виходить ціла вистава, на яку хочеться дивитися без зупинки.

Це сучасний вид анеграунду, де поєднуються не лише різні хореографії, а й луки для підлітків.

Одяг для танців Hip Hop Choreo не стане проблемою для батьків та їхніх дітей, адже дизайнери нашого магазину у найкоротші терміни розроблять моделі індивідуально під танцювальний колектив, враховуючи всі побажання та вимоги маленьких клієнтів та їхніх батьків.

Street Jazz

Гарний та суперечливий танець, який поєднує усі найкращі елементи інших напрямків. Елементи кожного з них плавно перетікають один в одного, завдяки чому виходить феєричний виступ.

Одяг для сучасних танців для дизайнерів Sofia Shelest – це не проблема. Розробимо, пошиємо та допоможемо з усім, що буде потрібно.

House

Динамічний вид танцю, де беруть участь практично всі м'язи тіла. Він поєднує у собі безліч стилів та активно подорожує від молоді до молоді. Цей напрямок колись зародився в одному із закордонних клубок і швидко перейшов у маси.

Сьогодні це цікавий та незвичайний вид танців, який потребує витривалості танцюриста та гарної фізичної підготовки.

Одяг підлітковий також грає важливу роль тут. Танцювальна сукня не буде найкращим варіантом для цього виду танців, тому наші дизайнери допоможуть розробити саме ту модель, яка найкраще підійде для дівчинки.

Jazz Funk

Вам подобаються постановки Леді Гаги чи Мадонни? Бажаєте повторити?

Тоді Вам обов'язково потрібно скуштувати Juzz Funk. Стиль танців, де поєднується імпровізація, класичний джаз та свобода рухів. Це, мабуть, найемоційніший вид танців, який не залишить глядачів байдужими.

Пошиття одягу для джаз фанку – це не проблема. Особливо коли з вами дизайнери Sofia Shelest. Адже вони допоможуть зробити образи не менш емоційними, ніж танець. Індивідуальне пошиття та висока якість гарантовано.

Contemporary

Оригінальний спосіб самовираження за допомогою хореографії та костюма для контемпу. Цей танцювальний напрямок використовує рухи балету, але не в яскраво вираженій формі. Бере свій початок із різних напрямків модерну та постмодерну, але уникає чітких класичних рухів.

Contemporary допомагає дівчаткам позбутися м'язових затискачів, проблем з рівновагою чи невпевненості у собі. Цей танець відкриває новий світ можливостей самовираження. Костюми для контемпу також допоможуть дівчатам у цьому.

Купити одяг для контемпорарі або пошити його на замовлення для однієї людини або танцювального колективу можливо у нас. Ми прислухаємося до всіх ваших побажань і дамо слушні поради, якщо ви будете їх потребувати.

Twerk

Танцювальне плаття від Sofia Shelest за індивідуальним замовленням неодмінно підійде для занять тверком. Адже це дуже жіночний і ніжний вид танців, де поєднується повільне обертання попереку та тазу та різкі рухи сідницями. Щоб опанувати цей напрямок танців, для початку потрібно добре опанувати своє тіло. Шикарна фізична форма та ідеальна фігура для дівчинки забезпечена. Дівчата стануть більш граціозними, впевненими в собі та фізично підготовленими. Особливі вбрання з модного одягу для підлітків допоможуть їм із цим.

Dancehall

Танець, який допомагає розслабитися, а музика реггі з додаванням модних та сучасних елементів сприяє самовираженню. Танець відображає культуру, звичаї та традиції Ямайки. Якщо ви захоплювалися вивченням цього місця, це саме для вас. Якщо ж ще нічого не знаєте про Ямайку, то саме танець найкращим способом зможе розповісти про це.

Одяг для танців dancehall може бути дуже різноманітним, але речі для підлітків зазвичай дуже точно відображають цей перебіг. Дизайнери Sofia Shelest пошиють саме ті танцювальні костюми, які передадуть настрій невимушеності та розслаблення.

Reggaeton Fusion

Трохи відвертий, але водночас дуже ніжний танець, який зародився в Латинській Америці. Сьогодні своєї популярності він удостоєний у всіх куточках світу. Цей стиль поєднав елементи латини та хіп-хопу під музику техно, реп та реггі. Достатньо нестандартні сполуки, які полюбилися багатьом.

Танцювальні сукні та костюми в даному напрямку дуже яскраві та ексцентричні. Кожен може додати щось своє у вбрання для виступів. Дизайнери Sofia Shelest із задоволенням допоможуть втілити усі ваші фантазії у життя.

Afro Dance - Афро

Танець без складних елементів, рухи якого виходять з першого заняття в більшості. Африканська культура плавно перетікає у хіп-хоп, і тоді виходить afro dance із нотками ритуальних танців. Головне при виконанні танцювальних елементів бути повністю розслабленими, поринути у ритм і дати своєму тілу спокійно рухатися.

Одяг для танців Україна – це саме те, що потрібно для цього напряму. Наші українські дизайнери зможуть розробити індивідуально під вас та ваш танцювальний колектив яскраві образи та вигадати нестандартні рішення.

High Heels - Хай Хілс

Складний, на перший погляд, напрямок, який дівчата танцюють на високих підборах. Але що більше вони в це заглиблюються, то легше стає танцювати. Танець йде від душі, тяжкість йде в невідомість. Це жіночний романтичний танець під ритми поп-музики. Хореографія розучується під кожен із треків.

Одяг для сучасних танців Sofia Shelest допоможе розробити унікальний дизайн із підбором тканини, фурнітури та фасонів. Ви блищатимете.

Strip-plastic - Стріп

Танець, який допоміг безлічі дівчат подолати свої комплекси та стати впевненішими в собі. Він зародився завдяки стриптизу, але потім став чарівною пігулкою для дівчат, які хочуть полюбити своє тіло, знайти шарм та грацію. Не обов'язково роздягатися, щоб досягти цього.

Танцювальна сукня для цього напряму може бути дуже різною. Ми зможемо запропонувати вам безліч варіантів, а ви виберете той, що припаде до душі.

R’n’B - РНБ

Досить гармонійний вид танців, що нагадує хіп-хоп. Показує сильні сторони танцюриста та технічну складову танців. Несе в собі легкість та чуттєвість. Плавне рух різко обривається різкими фіксаціями під африканські мотиви.

Одяг для РНБ в Україні пропонує величезну різноманітність варіантів одягу для виступів та занять даним видом танців. Sofia Shelest допоможе визначитися і пошити саме те, в чому дівчинка сяятиме.

Popping - Попінг

Не схожий на інші сучасні напрямки танець, який вирізняється своєю технічністю. Рухи протиприродні, вимагають додаткових зусиль. Окремий вид імпровізації, для якого потрібні додаткові вміння. Для виконання потрібно знати базові рухи різних напрямків, а також сучасні елементи та доповнення.

Одяг для popping гарний і незвичайний. Можливість пошити костюм на замовлення у нас розкриває ще більше танцювальних перспектив. Ексклюзивні моделі, підбір тканини, фурнітури та стилю – це лише частина того, що ми зможемо вам запропонувати.

Zumba - Зумба

Комбінації різних танцювальних рухів та елементи базової аеробіки поєдналися саме у цьому напрямі танцю. Дуже динамічний танець, під час якого можна опрацювати всі групи м'язів та покращити фігуру. Zumba дає можливість спалити зайві калорії, покращити свою пластичність та навчитися відчувати ритм. Заряд позитивної енергії забезпечений і любов до спорту також.

Одяг для зумби може бути пошитий на замовлення дизайнерами Sofia Shelest. Враховуватимуться всі ваші побажання та уподобання. Поради, добірки та якісне пошиття також чекають на вас.

Tribal - Трибал

Один із напрямків східних танців, який зародився не так давно. До обертання стегнами та животом додаються елементи Індії, Іспанії та Африки, що надає танцю особливого шарму. Під час виконання танцю дівчата вчаться розкривати свою жіночність та витонченість. Музика з елементами ритуальних танців стародавніх племен також допомагає цьому.

Одяг для танців Україна та дизайнери нашого онлайн-магазину допоможуть розробити та відшити партію одягу для танцювального колективу або соло-танцюриста за вашим бажанням та розсудом.

Vogue - Вок

Це не просто танець, а незвичне шоу, доповнене імпровізацією. Задають лише напрямки, а напрямок рухів вибирає кожен танцюрист самостійно. Сьогодні стиль танцю максимально адаптований під культуру "хаус", хоча спочатку був створений як повторення знаменитих театральних поз Гретті Гарбо.

Що вибрати для цього виду танців: танцювальне плаття або костюм - це вибір вас і вашої дитини. Одяг для вок Україна дозволяє фантазії розігратися не на жарт. А наші дизайнери готові втілити у життя все, що душа забажає і навіть більше.

Contamination

Хореографія даного напряму поєднує базові рухи хіп-хопу та джаз-модерну. Перевагою напряму є те, що танець можна виконувати під будь-яку музику. Він дуже динамічний і менш технічний. Він нагадує хімічну реакцію чи незвичайний експеримент, де ніколи не знаєш, що вийде з того чи іншого танцювального руху.

Одяг для контемпу незвичайний і цікавий - припаде до смаку для дівчаток-підлітків. Костюми для контемпу можна пошити як під замовлення, так і вибрати з наявних. Дизайнери Sofia Shelest допоможуть визначитися зі стилем костюма, підібрати тканини, фурнітуру та навіть розробити ексклюзивне вбрання саме під вас.

Stretching

Розтяжка, що досягається виконанням певного набору вправ. Вже через кілька занять зв'язки та м'язи стають більш еластичними. Про гарну розтяжку мріє будь-яка дівчина та будь-який пристойний танцюрист. Без стретчингу в такому разі не обійтись. Існує також припущення, що завдяки йому можна зробити ноги довшими та красивішими. Варто перевірити!

Одяг для сучасних танців – це саме те, що потрібно для стретчингу. Наші дизайнери володіють останніми технологіями і завжди відстежують модні течії, тому з легкістю допоможуть вам створити вбрання мрії для даного танцювального напрямку.

Girly Hip-hop

Для любителів хіп-хопу та джаз-фанку, які не змогли визначитися. Цей напрямок саме для вас. Хореографія тут не так яскраво виражена, вона плавніша і ніжніша, з переходами. Стиль орієнтований для показових виступів та прийняття публікою. Окремо проводяться тренування для подання себе публіці.

Одяг для хіп-хопа від Sofia Shelest – це саме те, що потрібно для занять хіп-хопом для дівчаток. Вбрання для виступів за вашим ескізом або наші ексклюзивні дизайни для вас, підбір тканин і допомога у виборі стилю та фасону. Все це ви знайдете у нас.

Choreography

Сама назва говорить про те, що напрямок танців поєднає різні стилі хореографії. Під час танцю нема заборон. Не потрібна додаткова підготовка або певні вміння. Від танцюриста потрібна лише розслабленість та ніякої напруги.

Танцювальна сукня може бути такою ж багатогранною і в стилі одягу для підлітків, як і сам напрямок танців. Дизайнери нашого інтернет-магазину зможуть у короткий термін виконати якісне замовлення для танцювального колективу та порадувати вас саме тим стилем, у якому ви хочете блищати на сцені.

Krump

Різкість, агресія та наполегливість - 3 якості, які найкраще з'єдналися в крампі. Танець відображає настрій танцюриста, його характер та світогляд. Стрибки – обов'язкові елементи танцю. Вони чергуються з різкими уривчастими рухами. Через це парні танці часто нагадують бійку, де два партнери щось доводять один одному.

Онлайн-магазин дитячого одягу Sofia Shelest - одяг для танців Україна також. Саме тут ви зможете знайти одяг усіх стилів, пошити вбрання для танцювального колективу на замовлення або ж проконсультуватися та порадитись щодо того замовлення, яке хочете побачити.

Jazz Modern

Незвичайний танець, де поєднується витончена джазова культура та дикі африканські мотиви, а до них приєднується ще й непередбачуваний модерн. Танцюристи чергують імпровізацію з різкими ламаними рухами. Тут є місце самовираження та ідентифікації. Цей танець для таких людей.

Одяг на замовлення, одяг для сучасних танців, одяг для всіх випадків життя - це все про інтернет-магазин Sofia Shelest та його дизайнерів, для яких немає неможливого. Замовити будь-яке танцювальне вбрання можна саме тут.

Break dance

Любителі спростувати закони фізика та гравітації обов'язково мають спробувати break dance. Це окремий вид хіп-хопу, який набув великої популярності по всьому світу. Танець, що дозволяє проявити себе та показати, на що ти здатний. Видовищний виступ із набором базових рухів. Танцюрист сам може підлаштувати танець по собі, орієнтуючись на ритм музики.

Одяг для танців та гарний одяг для підлітків – це сумісні речі, якщо ми говоримо про дизайнерів Sofia Shelest. Одяг на замовлення, підбір тканини та фурнітури, поради щодо стильових рішень та багато іншого ви знайдете у нас.

Female Dancehall

Танець, який під силу тільки дівчаткам, адже спеціальні жіночі степи можуть виконати лише особи цієї статі. Основні елементи танцю покликані розкрити жіночий початок та досягти його прояву. Дівчата навчаться володіти власним тілом цілком і повністю. Крім цього ви досягнете фізичної форми мрії: підтягнете сідниці, накачати прес, зміцнити всі м'язи.

Одяг для танців Україна для дівчаток та підлітків в інтернет-магазині Sofia Shelest настільки різноманітна, що хочеться купити все й одразу. Тепер ще з'явилася можливість пошиття нарядів для танцювального колективу або соло-танцюриста на замовлення за вашими уподобаннями та побажаннями.

Bellydance

Східний вигляд жіночого танцю, який не тільки приносить задоволення, а й користь організму. Зміцнення всіх м'язів - це лише початок знайомства з добримдальним. Також допомагає знайти гармонію зі своїм тілом. Вік, фізична підготовка та статура зовсім не відіграють ролі, коли мова заходить про цей вид танців. Постава та гнучкість також будуть бонусом при заняттях даним видом танців.

Ніжна танцювальна сукня східного типу – це те, що під силу дизайнерам Sofia Shelest. Кольори на ваш розсуд, фурнітура на вибір, стиль за смаком, наші поради за бажанням - все це чекатиме на вас при пошитті вбрання для танців у нас.

Выбор танца - нужно попробовать все и выбрать для себя, что ближе

Вибираючи вид танців, яким планує займатись дитина, не варто зупинятися на одному. Можна паралельно ходити на кілька напрямків або чергувати один з одним. Якщо один вид танців не сподобається доньці, це зовсім не означає, що це не її. Можливо, інший вона покохає всією душею і більше не зможе без нього жити. Буває й таке, що дитині відразу подобається кілька видів танців. Не варто її відмовляти чи змушувати вибрати лише одну. Нехай ходити на кілька, поки не набридне або вона не зрозуміє, який їй ближче за темпераментом.

Одяг для танців Україна допоможе вам і вашій дівчинці бути найстильнішою та наймоднішою на сцені, в танцювальному класі або ж на важливих виступах. Адже онлайн-магазин Sofia Shelest розробить та пошиє одяг для танцювального колективу чи сольного танцюриста, підбере тканину, фурнітуру та кольорову гаму та обов'язково наголосить на ексклюзивному дизайні, який Ви не зустрінете ніде більше.